середа, 19 лютого 2020 р.

Духовне та вічне...

13 лютого учні та педагоги  Соборненської ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Гарматія відвідали пересувну експозицію чудотворних ікон Пресвятої Богородиці «Духовне відродження нашого краю: чудотворні ікони Божої Матері Тернопілля», яка створена ще кілька років тому в рамках проекту ГО «Громада і місто» . Школярі милувалися  20 фотокопіями чудотворних образів, до кожної з них додається короткий опис та молитовний намір. Сьогодні експозиція представлена у Лозівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Тож щиро вдячні відділу освіти Байковецької сільсько ради та дирекції за щасливу нагоду розширити свій духовно-пізнавальний кругозір. 












відеозвіт про екскурсію

https://drive.google.com/file/d/1P86XbVnBQCSfbnyIH5Z-5HruPscH1ZVI/view?usp=sharing

пʼятниця, 14 лютого 2020 р.

Кулінарний майстер—клас

Напередодні Дня Святого Валентина шестикласники вправлялися у виготовленні печива-сердечок.Сподобалося усім!








середа, 5 лютого 2020 р.

Обласна науково-практична конференція


30 січня 2020 року делегація Соборненської ЗОШ І-ІІ ст.ім.В.Гарматія Байковецької сільської ради взяла активну участь у обласній науково-практичній конференції учнівської молоді під гаслом «Гідність», «Свобода», «Незалежність», організованій Управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільським обласний комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Гідно представили свої напрацювання та дослідження учні 8 класу Разюк Катерина та Кузьмяк Олександр під керівництвом педагога-організатора Волошин Оксани Степанівни.Тези учасників конференції опубліковані у книзі "ГОРИЗОНТИ КРАЄЗНАВСТВА".
Ми переконані, що вивчення подій історії формує в дітей ціннісне ставлення до рідної держави, що є основою розбудови України.Увіковічнення пам"яті Героя України - Володимира Гарматія - святий обов"язок !
«Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни!» .








вівторок, 4 лютого 2020 р.

ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ УЧНІВСЬКОЇ РАДИ


Динамічні зміни в українському суспільстві, формування територіальних громад  гостро ставлять завдання пошуку ефективних шляхів виховання нової генерації активних громадян на засадах цінностей демократичного суспільства – верховенстві прав і свобод людини, рівності і відповідальності за власне життя.
Головне завдання  НУШ є створення таких умов, за яких може розвинутися людина європейського мислення, готова до інноваційної діяльності, спрямованої на успішну самореалізацію в суспільстві та особистому житті; з уміннями і навиками творення середовища, що ґрунтується на партнерстві та взаєморозумінні, повазі та взаємодопомозі. Орган учнівського самоврядування Соборненської ЗОШ І-ІІст.ім.В.Гарматія, враховуючи виклики і завдання часу, реалізував міні-проєкт «Карта розвитку села Соборне». Усі пропозиції ініціативна група учнівської ради школи об»єднала у три групи : соціальні, інтелектуальні та освітні. Гасло проєкту «Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни…» (Святослав Вакарчук).