субота, 6 травня 2023 р.

ЦЗ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій , 25 квітня, у 

Соборненська гімназія імені Володимира Гарматія

відбувся показовий День цивільного захисту для керівників освітніх закладів Байковецької сільської ради за участю начальника Відділ освіти Байковецької сільської ради Коршняк Віри Василівни, начальника відділу ЦЗ та військового обліку Байковецької об'єднаної громади Сосульської Віри Миколаївни.

Методичну допомогу в організації проведення показового Дня цивільного захисту надала комунальна установа Тернопільської обласної ради ,,Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області”, головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради Ференс Ірина Йосипівна.

Методист КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» Остап Носко наголосив на важливості навчитися діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій зібрано та рішуче, грамотно і чітко, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Під час зустрічі з керівниками закладів освіти Байковецької ТГ Остап Носко розкрив актуальні питання створення безпечного освітнього середовища та організації цивільного захисту в закладах освіти в умовах воєнного стану, впровадження проєктів ,,Клас безпеки” та ,,Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”, планування та проведення Дня цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив  гімназії удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Для 2-9 класів класні керівники провели відкриті уроки , комплексне об’єктове тренування з питань евакуації учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації, тренували дії під час оголошення «Повітряної тривоги» .

Пожежники із Тернопільського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області та фахівці районної організації товариства Червоного Хреста провели практичні показові заняття, навчаючи школярів поводитись зі різноманітною зброєю, продемонстрували пожежний автомобіль, розповіли школярам, яких правил необхідно дотримуватись, куди звертатись по допомогу у разі виникнення НС, навчили гасити пожежі вогнегасниками, надавати першу медичну допомогу. В рамках проведення показового дня ЦЗ

організовано виставку малюнків про техногенні ситуації, тематичну інсталяцію «Біль Чорнобиля», акцію « Журавлі пам»яті жертв Чорнобиля»,проведено запальну руханку «Скоро Перемога!»


Немає коментарів:

Дописати коментар